#Beactive Bowling OPEN-#Beactive verseny folyamata

Septimia Hotels & SPA Resort

#Beactive verseny folyamata

A PÁLYÁK FELOSZTÁSA ÉS A JÁTÉKMENET:

Szerdán és csütörtökön selejtező squadok folynak, minden squad keretén belül maximum 12 játékos játszik, a benevezők függvényében. Túljelentkezés esetén a szervezők dönthetnek úgy, hogy maximum 6 játékossal megnövelik az adott squad nevezői létszámát, minden esetben egyenlő elosztásra törekedve pályánként.

Benevezés: 4 játék / squad

Újra nevezés: 4 játék / squad

Minden pályán 1 vagy 2 játékos játszik európai rendszerben; mind a 4 játékot ugyanazon a pályán játszák le, ahol elkezdték az első játékot.

Sorsolással dől el a pályák felosztása. A sorsolás a játékosok jelenlétében történik a szervezők által.

A bemelegítés 5 perc/játékos/pálya. A verseny nem kezdődhet a szervezők jelzése nélkül.

Az eredmény játékonként vezetődik. A négy játék alkot egy squad-ot.

A játékosok legjobb squadjának eredményei kerül a végső rangsorba, ahonnan sor kerül a továbbjutók listájának felállítására.

A játékosok korlátlan számú squad-ba iratkozhatnak, amennyiben a kijelölt időbe beleférnek.

Egyetlen benevezés lehetséges, korlátlan számú újra nevezéssel.

Továbbjutás a döntőbe
A selejtező rangsorban kialakult egyenlő eredmény esetén a következő kritériumokat vesszük figyelembe: a játékosok továbbjutási squad utolsó játékát vesszük figyelembe. Az a játékos kerül előnybe, akinek az eredménye az utolsó játékban jobb volt. Ha ebben az esetben is egyenlő eredmény merül fel, akkor az utolsó előtti játék eredményét vesszük figyelembe.

20 benevezett játékos felett:

Döntő 1. lépése: 12 játékos jut tovább – cross rendszerben játszanak: 1-12, 2-11, 3-10 stb játékossal, 2 sorozatot gurítanak, 6 legjobb játékos jut tovább a döntő 2. lépésébe

Döntő 2. lépése: cross rendszerben játszanak: 1-6, 2-5, 3-4  játékossal, 2 sorozatot gurítanak, a legjobb játékos egyenesen a nagydöntőbe kalifikálja magát.

Kisdöntő: a döntő 2. lépésének 2-3.  játékosa 2 sorozatot gurít, a győztes a nagydöntőben jásztik, a vesztes a bajnokság III. helyét foglalja el.

Nagydöntő: a kisdöntő nyertese, valamint a döntő 2. lépésének nyertese játszik a bajnoki címért, 2 sorozatot gurítanak. A nyertes lesz  Bajnok, a vesztes pedig a verseny II. dobogósa

20 benevezett játékos alatt:

Döntő 1. lépése: 6 játékos jut tovább – cross rendszerben játszanak: 1-6, 2-5, 3-4  játékossal, 2 sorozatot gurítanak, a legjobb játékos egyenesen a nagydöntőbe kalifikálja magát.